Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Dramatenrestaurangerna!

Om du vill boka bord på någon av våra restauranger gör du det lättast HÄR eller kontakta restaurangen direkt. DRAMATENBAREN Tel: 08 - 665 62 09 E-post: boka@dramatenbaren.se  RESTAURANG FRIPPE Tel: 08 - 665 61 42 E-post: frippe@dramatenrestaurangerna.se DRAMATENTERRASEN Tel: 08 - 665 61 43 E:post: terrassen@dramatenrestaurangerna,se PAUSSERVERING & GARDEROBER Driftansvarig Kristin Blomqvist Epost: kristin@dramatenrestaurangerna.se

KONTAKTA OSS

Platschef Jeanette Simon E-post: jeanette@dramatenrestaurangerna.se Driftchef Teaterbesök/Festvåning & Gruppbokning Annika Sydell Peterson E-post: annika@dramatenrestaurangerna.se Restaurangchef Frippe - Dramatens bakficka & Dramatenterrassen Andreas Norvén  E-post: andreas@dramatenrestaurangerna.se Köksmästare Driftansvarig Lunch Pauli/Terrassen Johan Järneström E-post: johan@dramatenrestaurangerna.se Barchef Dramatenterrassen & Dramatenbaren Pablo Yengle E-post: pablo@dramatenrestaurangerna.se Hovmästare Dramatenterrassen   en-del-av