Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Dramatenrestaurangerna!

Om du vill boka bord på någon av våra restauranger gör du det lättast HÄR eller kontakta restaurangen direkt.

DRAMATENBAREN
Tel: 08 – 665 62 09
E-post: boka@dramatenbaren.se 

RESTAURANG FRIPPE
Tel: 08 – 665 61 42
E-post: frippe@dramatenrestaurangerna.se

PAUSSERVERING & GARDEROBER
Driftansvarig Kristin Blomqvist
Epost: kristin@dramatenrestaurangerna.se

KONTAKTA OSS

Driftchef Teaterbesök/Festvåning & Gruppbokning
Annika Sydell Peterson
Telefon: 08-665 62 66
E-post: annika@dramatenrestaurangerna.se

Driftansvarig Lunch Dramatenbaren
Johan Järneström
E-post: johan@dramatenrestaurangerna.se

Restaurangchef Frippe – Dramatens bakficka & Dramatenterrassen
Anders Vasseur
E-post: anders@dramatenrestaurangerna.se

Platschef
Simon Andersson
E-post: simon@dramatenrestaurangerna.se

Köksmästare
Oscar Fernandez Selg
E-post: oscar@dramatenrestaurangerna.se

Restaurangchef Dramatenbaren
Jeanette Simon 
E-post: jeanette@dramatenrestaurangerna.se


en-del-av